• Pzt/Cts: 10:00 - 18:30
  • 0 222 230 18 36 | 0 554 507 66 68

Eskişehir güzellik uzmanlığı kursu

İpek Kirpik Kursu

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kursların gerçekleştirildiği Yağmur Özdemir Güzellik Kursu, profesyonel.ğitmenlerle ipek kirpik kursu vermektedir.  Kirpiklerinin görünümünden şikayet.den az veya kısa diye hayıflanan kadınların.n sık tercih.ttiği yöntem olan ipek kirpiği öğrenerek siz de uygulama yapabilirsiniz.   Eskişehir güzellik uzmanlığı kursu Yağmur Özdemir Güzellik Kursu, verdiği.

Devamı

Kaş Vitamini Kursu

Eskişehir güzellik uzmanlığı kursu olan Yağmur Özdemir Güzellik Kursu, dökülen, zarar gören veya az kaşından rahatsız olanlara tedavi olanağı sağlayan kaş vitaminini uygulayabilmenizi sağlayacak eğitimler vermektedir.   Eskişehir kaş vitamini eğitimi, özellikle son yıllarda kadınlar tarafından çok tercih edilen, kimyasal kullanmadan sadece doğru vitaminlerle kaşı gürleştiren, doğal görüntüyü.

Devamı

Profesyonel Makyaj Kursu

MAKYAJ EĞİTİMİ İÇERİK T. C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI PROFESYONEL MAKYAJ 242 saat Programın Adı: Makyaj Uygulayıcısı Kurs Programı Programın Dayanağı: Bu kurs programının hazırlanmasında; 1739 sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu, 5580 Sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu, Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği, ve 11UMS0179-3 Referans Kodlu Makyaj Uygulayıcısı Ulusal Meslek Standardı, Talim ve Terbiye Kurulu.

Devamı

Ağda

Güzellik salonlarının epilasyon bölümünde iş bulabilmenizi veya kendi iş yerinizi açabilmenize olanak sağlayacak MEB Onaylı Ağda Kursu, Yağmur Özdemir Güzellik Kursu’nda sizleri bekliyor.   Eskişehir güzellik uzmanlığı kursu kapsamında hizmet veren ekibimiz, tamamen profesyonel eğitmenlerle çalışmaktadır. Kursumuz boyunca hijyen, kıl, ağda, ağda çeşitleri, teknikler, bakım ürünleri.

Devamı

Güzellik Uzmanlığı Kursu

Eskişehir güzellik uzmanlığı kursları arasına giren Yağmur Özdemir Güzellik Kursu, Milli Eğitim Bakanlığından onaylı kursları ile profesyonel bir güzellik uzmanı olmanızı sağlamaktadır. Bir kadın için her yaşta önemli olan güzellik konusunda verdiğimiz eğitimlerimiz sayesinde profesyonelliğe kavuşabilirsiniz.   Eskişehir güzellik kursu olarak görev yapan birçok yerden Milli Eğitim Bakanlığı onaylı.

Devamı