• Pzt/Cts: 10:00 - 18:30
  • 0 222 230 18 36 | 0 554 507 66 68

Hakkımızda

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak açtığımız kursumuz, birçok farklı alanda güzellik sektörüne uzman kişiler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda verdiğimiz eğitimlerde önceliğimiz, kursiyerlerimizin el becerisi ve güncel bilgilerle profesyonel bir iş bilinci kazanmasıdır. Eğitimlerde üstünde durduğumuz en önemli nokta, yapılan uygulamaların doğru işlem sırasıyla ve hijyenik bir koşulda olmasıdır. İşte bu noktada alınacak eğitimin büyük oranda kişiye katkısı olacaktır.

 

Biz Yağmur Özdemir Güzellik Uzmanlığı kursu olarak bu misyonumuzu, uzun yıllar devam ettirmek amacıyla eğitim sektöründe bulunmaktayız. Sektörde adını duyurmuş güvenilir ve başarılı uzmanlar yetiştirmek, bu başarının bir parçası olmak bizim en büyük temennimiz.

 

Kursumuz son teknoloji cihazlarla ve profesyonel - medikal ürünlerle eğitim vermekte olup, eğitim kadromuz, alanında oldukça tecrübeli ve başarılı eğitmenlerden oluşmaktadır. Ferah ve işlevsel sınıflarımızda öğrencilerimizin konforu ve konsantrasyonu için her ayrıntı düşünülmüştür. Kayıt yaptırmayı düşünen her kursiyer adayımıza önce kursumuzu gezdirip cihazlar ve ürünler hakkında bilgi vererek kısa bir kurs tanıtımı yapmaktayız. Bu ayrıntı, güzellik uzmanlığı eğitimi alacak her birey için oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur ve kesinlikle kayıttan önce eğitim verilecek ortam görülmelidir.

 

Kursiyerlerimizin uzmanlıklarını daha ileri seviyelere taşıyabilmeleri için verdiğimiz diğer eğitimleri de sitemizden ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

 

Yağmur Özdemir Güzellik Kursu İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriye Mah. Cengiz Topel Cad. No:52/4 Tepebaşı /ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 230 18 36

Gsm: 0 554 507 66 68